Wynajem sali konferencyjnej szczecin last minuteWynajem sali konferencyjnej szczecin last minute

Wynajem last minute

Czy Ciebie również dotknęła globalna koronawirusowa dezorganizacja planów na nadchodzące miesiące? Uświadomiłeś sobie, że nawet jeśli kraj zostanie w zupełności odmrożony – terminy sali, którą miałeś zarezerwowaną na Maj 2020 zostaną przesunięte na… nazwijmy to, NIEDOGODNY TERMIN. 😉 A przecież Tobie zależy by zaplanowane wydarzenie odbyło się w okresie wiosenno letnim.

I co teraz? Otóż teraz wydarzy się najlepsze. Przypadkowo trafisz do naszego klimatycznego lokalu w samym sercu miasta i okaże się, że tak po protu miało by

! Niektórzy z Was nazwą to przypadkiem, inni przeznaczeniem. Nieważne jak na to spojrzymy, wniosek nasuwa się jeden: NIEMOŻLIWE STANIE SIĘ MOŻLIWYM.

Przechodząc do konkretów, drogi poszukiwaczu sali konferencyjnej, mamy przyjemność ogłosić , że oferta LAST MINUT zostaje uruchomiona! Jeśli pilnie potrzebujesz wyjątkowej przestrzeni na wynajem w Szczecinie, to trafiłeś idealnie. Czy jesteśmy tym czego szukasz?

SPRAWDŹMY TO KRÓTKIM TESTEM. 🙂

POSZUKUJĘ LOKALU, PONIEWAŻ:

  1. Organizuję konferencję, szkolenie lub wykład.
  2. Projektuję wystawę prac i szukam urokliwego miejsca na wernisaż.
  3. Pragnę zrealizować warsztaty w klimatycznym miejscu.
  4. Planuję skromne w ilości osób wesele lub komunię.
  5. Szykuję wieczór panieński, urodziny lub inne rodzinne wydarzenie.
  6. Jestem fotografem, poszukującym niekonwenannjocalnego planu zdjęciowego jakim jest odrestaurowana przestrzeń starego dworca.
  7. Szukam nietuzinkowego planu filmowego, który wpisze się w stylistykę tworzonego dzieła.
  8. INNE… Bo kochamy Waszą kreatywność i otwieramy się na niekonwencjonalne propozycje współpracy! Zaskocz nas swoim pomysłem! 🙂

Jeśli któraś z powyższych odpowiedzi pasuje do Twoich oczekiwań czy też poszukiwań, skontaktuj się z nami pod numerem tel.509 619 609, a na pewno znajdziemy wspólny język i rozwiązanie!

Z nami Twoje wydarzenie będzie niezapomniane.

% OFERTA LAST MINUT zawiera rabaty dostosowywane indywidualnie do potrzeb zainteresowanych i obejmuje okres od 15.05 do 15.09.2020r.

#wynajem sali #szczecin #konferencje #szkolenia #event #miejsce z duszą