Następna stacja – Szczecin Turzyn

Podczas jednej z organizowanych u nas konferencji podeszła do nas kobieta z błyskiem w oku i lekkim niedowierzaniem. „Nie mogę uwierzy, że to naprawdę ta sama stacja kolejowa Szczecin Turzyn?”. Okazało się, że owa kobieta wiele wiele lat temu pracowała na dawnym dworcu Turzyn i pamięta nasz budynek od zupełnie innej strony. Niesamowitym było, kiedy kobieta przechadzając się po naszym lokalu z minuty na minutę przywoływała kolejne wspomnienia i krótkie opowieści związane ze starym dworcem Turzyn. Wskazywała szczegółowo co, gdzie się znajdowało w przeszłości. Niebywałe spotkanie. Dla nas to było bardzo inspirujące i tylko utwierdziło nas w tym, że wybraliśmy wspaniałe miejsce, które w bezpośredni sposób łączy pokolenia.

Dziś wiemy, że warto było stworzyć naszą salę konferencyjną oraz eventową właśnie tu. Bo kto z Was jest lekko old-fashioned – zrozumie. 😉 Minimalizm i industrializm naszej kameralnej przestrzeni, podbity historią miejsca w której się poruszamy, stanowczo pokochają Ci z Was którzy cenią sobie niekonwencjonalne, undergroundowe miejsca, gdzie jednego dnia muzyka płynie z gramofonu, a drugiego chilloutowa nuta rozbrzmiewa okolice Turzynu. I być może szklane domy, o których pisał Żeromski do dziś dla wielu są symbolem nadziei, marzeń i dobrobytu, to my jednak sercem jesteśmy z miejscami zapisanymi na kartach przeszłości. Miejscami zapomnianymi, o których zwykło się mówi, że mają duszę.

Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia naszej wyjątkowej sali konferencyjno – eventowej. Być może natchnie was ona do organizacji nietuzinkowego wydarzenia, które na długo zapadnie uczestnikom w pamięci.

To co? Następna stacja – SZCZECIN TURZYN?

🙂