małe wesele szczecin

MAŁE WESELE W SZCZECINIE

Wesele małe czy duże, ma być przede wszystkim niezapomniane. Czy zastanawialiście się, jak sprawić by takie właśnie było? Mamy dla Was odpowiedź: MIEJSCE! Wybór odpowiedniej sali weselnej, która podkreśli charakter waszej imprezy to jedna z najważniejszych decyzji jaką każda para musi podjąć, już na początku ślubnych przygotowań.

NIETUZINKOWE MIEJSCE

            I tu właśnie pojawiamy się My! 😉

Nasza oferta wynajmu sali na uroczystość weselną skierowana jest do tych z Was, którzy planują małe wesele w Szczecinie, a najlepiej w oryginalnym miejscu z duszą, takim jak budynek starego dworca Szczecin Turzyn. Tak tak, nasz lokal to 200m2 klimatycznej przestrzeni w industrialnym stylu. Zaletą miejsca i stylu jest jego minimalizm, a dzięki temu możliwość aranżacji według uznania. Ogromnym komfortem jest również fakt, że nasz lokal znajduje się w samym centrum miasta, ale jest tak usytuowany, że daje wrażenie oddalenia od zgiełku szczecińskich ulic. Otacza nas zieleń, więc wyjście przed lokal podczas zabawy to sama  przyjemność.

SALA NA MAŁE WESELE

Oczywiście, pisząc małe wesele mamy na myśli ilość nieprzekraczającą 50 osób. Taka ilość osób będzie czuła się swobodnie i komfortowo podczas tej niezapomnianej nocy.

Nasza sala dysponuje możliwością cateringu weselnego, ale szczegóły ustalamy indywidualnie z każdą z par.

ALL ABOUT – MIEJSCE DLA WAS?

            Jeszce się nie znamy, ale jeśli kochacie miejsca z historią, takie jak nasze to na pewno się dogadamy 😉 Ryglowy budynek, duża 100m2 sala plus mniejsza salka oraz przestrzeń kawiarniana. To wszystko najlepiej zobaczyć na żywo, bo niestety żadne zdjęcia nie są w stanie oddać klimatu jaki u nas panuje. Ale jeśli lubcie undergroundowy styl i nie boicie się wesela innego niż wszystkie, to trafiliście doskonale. Zapraszamy Was na pyszną kawę do All About przy której porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, a Wy zapoznacie się z naszą wyjątkową przestrzenią.