Sala konferencyjna szczecin - wnętrze

Coś wyjątkowego? To tylko z All About

Nasza przestrzeń konferencyjno – eventowa zdecydowanie ma wiele intrygujących twarzy. Za dnia zorganizujesz tu konferencję czy szkolenie firmowe, wieczorową porą kameralny wernisaż, a pod osłoną nocy niezapomniany wieczór panieński czy inną imprezę tematyczną.

Ostatnie miesiące obfite były w organizowane przez Was wydarzenia w naszym lokalu. W większości były to konferencje, ale nie zabrakło również innych ciekawych wydarzeń. Jednym z nich było trzydniowe szkolenie coachingowe dla pracowników firmy Decathlon. Ciekawe było również szkolenie psychologiczne młodych piłkarzy Pogoni Szczecin. Nawiasem mówiąc, dla nas to również ogromna przyjemność, kiedy mamy możliwość poznania wielu inspirujących ludzi, korzystających z usługi wynajmu naszych sal.

Poza tymi wydarzeniami, na długo pozostanie w Naszej pamięci wspaniały wieczór panieński zorganizowany właśnie w naszym lokalu. Lokalu, który przecież poza przestrzenią konferencją jest również szkołą tańca. Ten fakt dla wielu wydarzeń staje się dodatkowym plusem, ponieważ pozwala to ubogacić Wasz event. Jak? Pokazem, czy też krótką lekcją tańca! 🙂

Nasza przestrzeń kilkukrotnie stała się też planem zdjęciowym, a fotografowie z zachwytem i pełni inspiracji oddawali się twórczej pracy w naszej wielowymiarowej przestrzeni. Fasada naszego lokalu to idealna „ścianka” do zdjęć tych profesjonalnych jak i tych pamiątkowych, robionych tuż po konferencji czy innym wydarzeniu.

Jednym zdaniem: niemożliwe dla nas nie istnieje! Zaskocz nas swoim pomysłem, a postaramy się by Twoje wydarzenie zapadło wszystkim w pamięci!