sala konferencyjna szczecin turzyn

Szkolenia w Szczecinie podczas pandemii

Ogłoszony w marcu stan epidemiologiczny wstrzymał na pewien czas wszystkie nasze działania. Również zaplanowane u nas konferencje, szkolenia, warsztaty, eventy, premiery książek musiały musiały poczekać na lepsze czasy. Na szczęście Szczecin powoli zaczyna budzić się na nowo do życia. Aż miło zobaczyć jak nasi drodzy szczecinianie zaczynają ponownie działać i o ile zakazu organizowania spotkań do 150 osób nie ma, to jednak wiele firm się zastanawia, czy aby to na pewno bezpieczne.

Jakie wytyczne przygotował sanepid dla organizacji spotkań?

Przede wszystkim trochę inaczej musimy odnajdywać się i pracować w przestrzeni. Planując umiejscowienie uczestników, bierzemy pod uwagę zapewnienie fizycznej odległości pomiędzy poszczególnymi osobami do 2 metrów. Oczywiście każda z osób ma przypisane indywidualne do siebie miejsce.

Po drugie wentylacja! Niezwykle ważne jest, aby zarówno podczas szkolenia jak i w przerwach zadbać o dobry przepływ powietrza. Pamiętać musimy, że nie tylko zachowanie odległości jest ważne, ale zadbanie również o dopływ świeżego powietrza. Zresztą zaduch przecież nigdy nie jest przyjemny.

Czystość, czystość i jeszcze raz czystość. Przede wszystkim dostęp do płynów do dezynfekcji rąk. Odkażenie rąk zarówno po wejściu do lokalu jak i wizycie w łazience to must have w dzisiejszych czasach.

Dlaczego konferencje i szkolenia u nas są takie bezpieczne

Kto nas zna ten wie, kto jeszcze nie zawitał do naszej sali konferencyjnej to powinien to jak najszybciej nadrobić. Dlaczego jak organizować event w Szczecinie to właśnie w naszej przestrzeni?

Wolno stojący budynek

Nasza przestrzeń eventowo-konferencyjna mieści się w wolno stojącym budynku, dzięki czemu nie trzeba przeciskać się przez korytarze i windy w celu dotarcia do nas. Nie będziemy się tutaj nawet rozpisywać o tym w jak pięknym ceglano-ryglowym budynku starej kolei Szczecin Turzyn się mieścimy, ale to przecież nadaje wyjątkowości każdemu spotkaniu.

Możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu przed lokalem

Przestrzeń przed naszym lokalem zapewni miły odpoczynek na świeżym powietrzu w przerwie. Duży taras, a raczej rampa byłego dworca ciągnąca się wzdłuż całego lokalu, a może spacer w okolicy? O miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu nie trzeba się martwić, bo pomimo tego, że znajdujemy się w sąsiedztwie centrum to jest u nas niezwykle spokojnie.

A może wyjście prosto z ulicy?

Na naszą salę można się dostać nie tylko przechodząc przez naszą strefę chillu, ale również bezpośrednio z dworu. Jak życie pokazuje, w chwili obecnej nie ma lepszej opcji niż spotkanie przy otwartych drzwiach:)

Wyjątkowe miejsce w Szczecinie na Twoje wydarzenie

Poznaj nas bliżej, napisz, zadzwoń, a może po prostu wpadnij na kawę i zobacz sam jakie możliwości daje nasza przestrzeń eventowo-konferencyjna. Do zobaczenia!